Le Monde
škola francúzštiny

Jazyková škola LE MONDE ponúka jedinečné online kurzy francúzštiny pre všetkých – pre jednotlivcov, pre skupiny, pre dvojice, pre firmy, aj pre deti. Jazyková škola má veľmi skúsených lektorov, ktorí sa špecializujú výlučne na francúzsky jazyk. Nauč sa po francúzsky – rýchlo, ľahko a za dostupné ceny! Profesionalita, priateľská atmosféra, individuálny prístup či odbornosť lektorov sú samozrejmosťou. Tešíme sa na teba!.

D3
slogan-fr-2

6 dôvodov prečo sa učiť francúzštinu u nás?

1

Úprimnosť

Učíme poctivo. Nepoužívame žiadne „vlastné", „priame", „zaručené,“ a iné pofidérne metódy. Bez makačky to proste nejde. 

2

Kvalita

Samí kvalitní lektori. U nás platia vysoké štandardy na lektorov. Naša jazyková škola sa zaoberá výukou francúzskeho jazyka na najvyššej úrovni.

3

Benefity

Pre našich študentov máme rôzne zľavy a benefity, ako aj darčekové poukážky a balíčky hodín. Naučíš sa nový jazyk a ešte aj dostaneš bonus navyše.

4

Pohodlie

Výučba u nás nepozná hranice. Môžeš sa učiť kdekoľvek a to nemyslíme len kanceláriu, dom či školu. Sme tu pre teba totiž v celej Európe- online.

5

Certifikát

Ku každému kurzu alebo hodine dostanú naši študenti certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu/hodiny.
6

Rozmanitosť

Možnosť individuálnych lekcií, lekcií vo dvoch alebo skupinového kurzu francúzskeho jazyka. Vyber si možnosť, ktorá najviac vyhovuje TEBE.

Ako to
všetko začalo

Jazyková škola Le Monde vznikla v Bratislave 1. apríla v roku 2012, keď sa dovtedy lektorka
francúzštiny, španielčiny a taliančiny Danka Lazíková rozhodla, že lektorstvo povýši z doplnkovej práce na jej hlavnú činnosť. Pre splnenie si sna v podobe jazykovej školy zanechala ako 22-ročná aj lukratívny post a dobre našliapnutú kariéru riaditeľky pre celé Slovensko pre spoločnosť Yves Rocher. Danka sa vybrala svojou cestou a tak si založila živnosť na výučbu románskych jazykov pod názvom LINGUA GROUP.

Ne limite pas tes défis,
défie tes limites.

Vernostná zľava

Pre našich študentov ktorí sa rozhodnú pokračovať v štúdiu sme pripravili zľavu 10€ na ich nasledovný skupinový kurz.

Darčekové poukážky

Nevieš, čo darovať svojim blízkym či priateľom? Zhánaš darček na poslednú chvíľu ? Urob im radosť a daruj darček, ktorý im zostane na celý život. Darčekový poukaz je vhodný úplne pre každého. 

Poukážky Edenred

Sú určené na nákup darčekov a na široké spektrum služieb spojených s kultúrou, relaxom, športovými aktivitami, cestovaním, zdravotnou starostlivosťou či vzdelávaním a teraz ich môžete uplatniť i v našej škole!

Pozrite si našu školu